בלה עברון, 052-4892900, bella@bella.co.il

מאמר 

נטוורקינג - אל תוותרו על הקשר האישי!

היום אני רוצה לדבר אתכם על נטוורקינג.

כן, נטוורקינג. אמיתי.

לא בלינקדין ולא בפייסבוק.

נטוורקינג פרונטלי, פיזי, כמו פעם – קבוצה של בעלי עסקים שנפגשים יחד באותו חדר כדי להכיר אחד את השני ולהגדיל את רשת הקשרים העסקיים, ההפניות ההדדיות ושיתופי הפעולה.

אבל רגע.. (אני שומעת חלק מכם אומרים לעצמכם) איך זה קשור לשיווק באינטרנט  – כזה שאפשר לעשות מהבית, בטרנינג, בכל שעה, 
בלי לעמוד בפקקים ובלי לחפש חניה?

אז זהו שזה בדיוק זה – הכל באמת קשור. וזהו בדיוק העיקרון המרכזי של אותה רשת שאנחנו טווים מסביבנו – רשת של קשרים עם עוד ועוד אנשים שמכירים אותנו, יודעים מה אנחנו שווים ומה יש לנו להציע.

מבולבלים? תהיו איתי רגע…

כדי לקדם את העסק שלנו אנחנו רוצים שיותר ויותר אנשים יכירו אותנו נכון? ואיפה אפשר להכיר עוד אנשים? נכון! בפייסבוק.

אבל לא כדאי להגביל את עצמכם רק לשם.

למה?

קודם כל כי (בינתיים) לא כולם באמת נמצאים שם.

סיבה נוספת – התקשורת האינטרנטית באמת מקצרת לוחות זמנים ומייעלת תהליכים אבל היא לא מחליפה את הקשר האישי שנוצר במפגש "אמיתי" ובשיחה בארבע עיניים.   

בנוסף, אף פעם אי אפשר לדעת מאיפה יגיע הלקוח הבא שלכם אבל למה לסגור אופציות להכיר גם אנשים שמעדיפים דווקא מפגשים של "פנים אל פנים". ולמה שלא לשדרג גם את הקשרים הוירטואליים שלכם במפגש אישי שיכניס אתכם הרבה יותר עמוק למודעות של הצד השני?

לפעמים נדמה כאילו בכל רגע נתון מתפתחים עוד ועוד ערוצי תקשורת שעד היום הסתדרנו בלעדיהם נהדר ופתאום קשה לנו לדמיין את חיינו בלעדיהם. אבל, אני מאמינה, שהטכנולוגיה לא נועדה להחליף את הקשרים הבין-אישיים שלנו אלא רק למנף ולייעל אותם.

למשל, אם חזרתי ממפגש נטוורקינג בו הכרתי בעלי עסקים עימם אני יכולה לשתף פעולה השלב הבא שלי יהיה לפתוח ביננו עוד ערוצי תקשורת שיעזרו לנו לשמור על הקשר ביננו בקלות רבה יותר. אני אכנס לאתר שלהם ואקרא עליהם קצת יותר, אני אצטרף לדף העסקי שלהם ואזמין אותם לשלי, אני אצרף אותם (אם יסכימו) לרשימת התפוצה שלי ויתכן וגם אקבע איתם פגישת 1:1 בה נכיר טוב יותר. 

עדיין מתלבטים? עדיין לא מבינים בשביל מה בכלל צריך את זה?

אז תנו לי להבטיח לכם משהו – נטוורקינג זו בדיוק היציאה (ההרבה פחות מפחידה ממה שהיא נראית) מאזור הנוחות שתקדם אתכם ואת העסק שלכם למדרגה הבאה.

גם אם אתם חוששים לדבר בפני קהל, גם אם אתם לא אוהבים למכור את עצמכם וגם אם לא ברור לכם איך אפשר להציג את עצמכם ב-60 שניות – מפגש נטוורקינג הוא בדיוק המקום לפגוש לקוחות ולקוחות פוטנציאליים, לשמוע מהם מה כואב להם ואיך אפשר לעזור להם ולהבין שבשורה התחתונה הם בסך הכל …. בני אדם. בדיוק כמוכם וכמוני.

אז אתם באים?    

הנה הזדמנות שלכם לעשות נטוורקינג איכותי ומעולה.

הצטרפו אלי למפגש מפת האוצר האינטרנטית לעסקים. עשרות בעלי עסקים כבר נרשמו למפגש זה וזאת הזדמנות נהדרת עבורכם להפגש איתם, להכיר אותם ולהציג להם את עצמכם ואת המוצרים שלכם.