בלה עברון, 052-4892900, bella@bella.co.il

מאמר 

איך מגיעים להצלחה פינת רוטשילד? ג'יפיאס לעסקים

דמיינו שאתם רוצים להגיע למקום מסויים ואתם לא מכירים את הדרך. אבל אתם ממש רוצים להגיע, נכון? אז אתם נכנסים למכונית ומתחילים לנסוע. הרי בטח תסתדרו כבר לא? אולי תטעו קצת, אולי קצת תתברברו, תשאלו אנשים בדרך ובסוף –  כנראה שתגיעו. מקסימום –  תאחרו.

 

נשמע לכם הגיוני?

 

בטוח שלא. הלו!!!!! סליחה! אנחנו במאה ה-21, ואפילו כשהדרך מוכרת לנו רובנו כבר לא יכולים לדמיין את עצמנו בלי ג'י פי אס שנותן לנו לווי צמוד ובוחר לנו תמיד את הדרך הכי המהירה וקלה אל היעד אליו אנחנו רוצים להגיע.

כי ככה זה עובד – כשאנחנו רוצים להגיע למשהו אנחנו רוצים להגיע אליו מהר ובקלות. זה נכון למקומות על המפה, זה נכון למטרות שאנחנו שמים לעצמנו כמו להכנס לכושר גופני או לרדת במשקל ובוודאי ובוודאי שזה נכון לעסקים.

אני מאמינה שכשאנחנו באמת מתחייבים למטרה אנחנו אחראים גם לדאוג שיהיו לנו את כל הכלים הדרושים בכדי להשיג אותה. וכשמדובר בעסק שלנו, אין לנו את הפריבלגיה לשיטת הניסוי והתעיה וגם אין מקום לתירוצים. כבעלי עסק, הזמן שלנו מוגבל ושווה הרבה כסף וכדי להצליח צריך לדעת מהם הדברים הנכונים עבורנו, וצריך לדעת איך לעשות אותם נכון בכמה שפחות התלבטויות, נסיונות וטעויות.

וזה בדיוק מה שמפת האוצר האינטרנטית לעסקים עושה.

 

בתוך היער הצפוף הזה שנקרא "שיווק באינטרנט" מפת האוצר מתווה לבעלי עסקים דרך קלה וקצרה להשגת יותר לקוחות.

 

המפה נותנת לכם את הכלים לצאת מהקפאון ולהתחיל לנוע בצורה מדוייקת ומכוונת אל עבר המטרות שלכם ושומרת עליכם שלא תתברברו ולא תשפכו זמן וכסף מיותרים על דרכים עקלקלות שלא מובילות לשום מקום.

ממש כמו ג'י פי אס, מפת האוצר מובילה אתכם בדרך המהירה והקלה אל היעדים שלכם בעזרת שיווק אינטרנטי יעיל וקולע שאותו תוכלו להטמיע וליישם מייד לאחר המפגש.

 

בואו ליצור נוכחות אינטרנטית מנצחת שתביא לכם יותר הכנסות ויותר רווח.